logo ETN Slovakia

CORPORATE TRAVEL
AGENT

English language Slovenský jazyk
QMS ISO 9001:200824/7 Podpora

Poskytujeme 24/7 podporu prostredníctvom nášho interného personálu, nikdy nie prostredníctvom call centra. Na hovor sa môžu vzťahovať poplatky. Pre viac informácii kontaktujte náš tím.

Bezpečnosť cestujúcich

Bezpečnosť a úspornosť na Vašich cestách sa nás týkajú. Preto vkladáme veľké úsilie do ochrany našich klientov, ich informácii a do nerušeného priebehu Vašich obchodných ciest. Sústavne sledujeme svetové správy aby sme Vás mohli varovať pred možnými komplikáciammi na Vašich cestách. V prípade vzniku možnej komplikácie je našim štandardným postupom zabezpečenie informovanosti všetkých našich klientov cestujúcich v danej oblasti a ponúknutie alternatívneho cestovného plánu. Zároveň sme k dispozícii 24/7 všetkým našim klientom, ktorí potrebujú akútnu pomoc.

Analýza a optimalizácia

Na základe nášho sofistikovaného informačného systému a dvoma desaťročiami skúseností s našimi korporátnymi klientmi vieme optimalizovať Vaše výdavky bez narušenia Vášho obchodného plánu. Bez zmien Vášho časového rozvrhu zvýšime Váš komfort a znížime náklady. Naše odhodlanie a vysoká profesionalita sú v našej práci vždy prítomné.

Každodenný management

Každý klient je jedinečný. Preto je individuálny prístup v našej práci nevyhnutnosťou a štandardom. Pamätáme si Vaše cesty aby ste Vy nemuseli.

Creative Commons License
Tel.: +421 2 2043 2210 - 8
Fax.: +421 2 2043 2219
E-mail.: info@etn.sk
Web: www.etn.sk
ETN SLOVAKIA s.r.o.
Tupeho 23 / A
831 01 Bratislava
Slovakia